Obiekt na sprzedaż, Inowrocławski, Inowrocław gm, Inowrocław

Numer zlecenia HYLO556
2 100 000 PLN 5 000 za m2
Powierzchnia:
420.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Kamienica

Opis

3 niezależne komfortowe apartamenty + lokal usługowy. Całość w systemie SMART HOME.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w ścisłym centrum miasta. Budynek położony jest w odległości zaledwie 100 m od inowrocławskiego Rynku. Na działce o powierzchni 550 m posadowiona jest kamienica po gruntownym remoncie. Składają się na nią 3 odrębne lokale mieszkalne o powierzchni 110 m kw każdy, do których prowadzi stylowo odrestaurowana klatka schodowa. Wszystko wykończone materiałami i sprzętem najwyższej jakości. Na parterze znajduje się lokal handlowo usługowy o pow. 90 m2. W obecnej chwili jest wynajmowany i przynosi comiesięczny dochód. W podwórzu jest zadaszona wiata, a tuż obok strefa wypoczynku z niewielkim basenem, w którym można się zrelaksować (woda podgrzewana!). Wszystko to sprawia, że mamy tu do czynienia z absolutnie wyjątkowym domem na skalę całego miasta, ale trzeba to zobaczyć na własne oczy.
Więcej informacji udzielę podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszam.

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu w sercu Inowrocławia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 713 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Urszula Sztromajer
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
50 934 PLN
Inowrocławski, Inowrocław gm, Inowrocław
 Cena:  2 100 000 PLN
 Powierzchnia:   420.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Mariusz Kaszak

Doradca ds. nieruchomości