Działka na sprzedaż, łukowski, Trzebieszów, Trzebieszów-Kolonia

Numer zlecenia JACY723
135 000 PLN 83 za m2
Powierzchnia:
1 632 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
37x44

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Trzebieszów-Kolonia
Lokalizacja:
Trzebieszów-Kolonia
Powierzchnia:
1 632 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka z możliwością zabudowy w miejscowości Trzebieszów-Kolonia

Działka pod dwoma nr ewidencyjnymi o łącznej powierzchni 1 632 m2 położona w miejscowości Trzebieszów Kolonia, gmina Trzebieszów, powiat łukowski, woj. lubelskie. Dwie działki sąsiadujące ze sobą i tworzące całość, mają zapewniony dojazd drogą utwardzoną. Media w drodze: woda, prąd. Miejscowość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przy budowie trzeba wystąpić o warunki zabudowy, a położenie i sąsiedztwo działki daje możliwość zabudowy domem jednorodzinnym jak i budynkami gospodarczymi lub usługowymi na całej jej powierzchni.W sąsiedztwie znajdują się: zabudowania domów jednorodzinnych,

Działki równe względem drogi, mieszczą się ok. 750 m. do centrum Trzebieszowa w którym znajdziemy: szkołę, przedszkole, sklepy i markety spożywcze i przemysłowe, przystanki autobusowe, aptekę, kościół, urząd gminy, placówki bankowe i pocztową.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
923 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Emilia Ambroziak
Ekspert kredytowy Credipass
łukowski, Trzebieszów, Trzebieszów-Kolonia
 Cena:  135 000 PLN
 Powierzchnia:   1 632  m2

Wioletta Wójcik

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?