Działka na sprzedaż, Krośnieński, Iwonicz-Zdrój gm, Iwonicz-Zdrój

Numer zlecenia JADA264
149 000 PLN 158 za m2
Powierzchnia:
945 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
42x24

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Iwonicz-Zdrój
Lokalizacja:
Iwonicz-Zdrój
Powierzchnia:
945 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Oferuję na sprzedaż działkę budowlana w sercu Iwonicza Zdroju o powierzchni około 10 ar

Nieruchomość gruntowa usytuowana jest niemalże w samym centrum Iwonicza Zdroju miejsca słynącego z licznych sanatoriów. Powierzchnia działki to około 10 arów a kształt jej zbliżony do prostokąta o wymiarach 42 m na 24 m. Na terenie działki można bez problemu wybudować dom jednorodzinny ponieważ teren ten jest objęty miejscowym planem zagospodarowania który dopuszcza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zabudowę usługową. Dojazd do działki bezpośrednio z asfaltowej drogi gminnej a wszystkie media znajdują się wzdłuż tej drogi zaraz przy granicy z działką. W chwili obecnej działka porośnięta jest trawą, krzewami i pojedynczymi drzewami.

Ze względu na lokalizację w Iwoniczu Zdroju oraz jej usytuowanie tam działka daję wiele możliwości pod kątem budowy domu lub budynku usługowego oraz dostarcza piękne widoki i możliwość świetnego wypoczynku i relaksu w miejscowości uzdrowiskowej. Zachęcam do zakupu tej działki .

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 019 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Krośnieński, Iwonicz-Zdrój gm, Iwonicz-Zdrój
 Cena:  149 000 PLN
 Powierzchnia:   945  m2
 Liczba pokoi:  0

Kamil Tomkowicz

Broker nieruchomości