Prestiżowa Lokalizacja w Gdańsku!

Lokal na wynajem, Gdańsk, Wrzeszcz

Numer zlecenia JADE863
6 200 PLN
Powierzchnia:
70.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
Parter/2
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1938
Stan:
Po remoncie

Opis

Wyjątkowa Oferta Wynajmu - Lokal w Prestiżowej Dzielnicy Gdańska!* Twoja Firma, Twój Styl:

Marzysz o siedzibie firmy, która odzwierciedla Twój unikalny styl? Prezentujemy lokal do wynajęcia w zabytkowej dzielnicy Wrzeszcz, który dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

* Prestiżowa Lokalizacja:

Umiejscowienie w prestiżowym punkcie Gdańska, przy ul. Matejki, zapewni Twojej działalności nie tylko renomę, ale i doskonałą widoczność.

* Projektujemy z Myślą o Tobie:

Skorzystaj z możliwości zaprojektowania wnętrza według Twojej koncepcji. Odświeżymy i zaaranżujemy lokal, by spełniał wymagania nawet najbardziej wymagających branż.

* Dodatkowe Udogodnienia:

Do lokalu przynależy duża, sucha piwnica z oknem - możliwość adaptacji na magazyn/archiwum oraz część ogrodu możliwa do adaptacji na miejsca parkingowe.

Dostępne przestrzenie są przestronne i eleganckie – idealne dla gabinetów lekarskich, małej kliniki czy również kancelarii, notariatów. Gotowe do adaptacji, aby spełnić specyficzne wymagania Twojej branży.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Gdańsk, Wrzeszcz, Wrzeszcz
 Cena:  6 200 PLN
 Powierzchnia:   70.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Izabella Grabska

Kierownik biura