Mieszkanie na sprzedaż, Rzeszów

Numer zlecenia JADO612
393 638 PLN 6 200 za m2
Powierzchnia:
63.5 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
1/7
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2022
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Rzeszów
Ulica:
Dworskie Ogrody
Powierzchnia:
63.5 m2
Piętro:
1/7
Pokoje:
3
Kuchnia:
Aneks kuchenny
Balkon:
Balkon
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Mieszana
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Jedyna tego typu nowoczesna,kameralna inwestycja w tej lokalizacji.

Ceny od 5700 zł/m2. Projekt Budynku mieszkalnego w stylu kaskadowym w którego wchodzą 64 lokale. Miejsce, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych pozwalających na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek, zapewniając nabywcom wysoki komfort mieszkania. Osiedle jest idealne dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu dostęp do centrum miasta. W trosce o najmłodszych na osiedlu powstanie plac zabaw harmonijnie otoczony zielenią, oraz wysokim drzewostanem,dający poczucie uporządkowania i spokoju. Metraż mieszkań zaczyna się od 36 m2, lecz przeważają lokale 45-65 m2, trzy pokojowe z łazienką i aneksem kuchennym. Na ostatniej kondygnacji zlokalizowane są apartamenty powyżej 70 m2 z przestronnymi tarasami, oraz niepowtarzalnym widokiem na zachodnią panoramę Rzeszowa. Energooszczędne ogrzewanie logotermą. Obowiązek zakupu kom. lokatorskiej 7.900 zł. Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym 29.500 zł

Szybki dojazd czteropasmową drogą 3,8 km ( 5 min.) do Galerii Rzeszów. Budynek posiada duże lobby wejściowe na styl hotelowy, dwie niezależne windy umożliwiające komfortowe przemieszanie się po kondygnacjach, centralną kotłownię, stojaki na rowery, oraz miejsca ładowania pojazdów elektrycznych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 828 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jolanta Piesiak
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszów
 Cena:  393 638 PLN
 Powierzchnia:   63.5  m2
 Liczba pokoi:  3

Łukasz Korzeniowski

Kierownik biura