WYNAJMĘ SZWALNIĘ Z MASZYNAMI.

Obiekt na wynajem, Miński, Mińsk Mazowiecki gm, Mińsk Mazowiecki

Numer zlecenia JAGA322
8 750 PLN
Powierzchnia:
342.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

DO WYNAJĘCIA BUDYNEK PRODUKCYJNO-BIUROWO-MAGAZYNOWY, DUŻA DZIAŁKA.
DUŻE MOŻLIWOŚCI ADAPTACYJNE.

Na terenie działki pierwszy budynek biurowo -produkcyjny (nieczynna szwalnia) o pow.ok 342m2 składający się z ok 180m powierzchni szwalniczej, magazynu,pomieszczenia socjalnego,łazienki oraz 3 dużych pomieszczeń biurowych.Budynek w chwili obecnej jest nie użytkowany. Szczelne plastikowe okna, terakota na całej powierzchni,kompletne meble biurowe, zabudowa kuchenna w pomieszczeniu socjalnym, łazienki to wszystko nie wymaga nakładu finansowego.Drugi budynek zlokalizowany na końcu działki to duży garaż.

Obiekt znajduje jest w części przemysłowej Mińska Mazowieckiego z dojazdem drogą asfaltową. Wg obowiązującego planu MPZP teren ten jest oznaczony symbolem:H/B/S - czyli można tu prowadzić składy, bazy, hurtownie, usługi jako przeznaczenie podstawowe, obiekty administracji (siedziby firm itp.)– jako przeznaczenie dopuszczone.
Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej nie ogrzewanej powierzchni magazynowej 150mkw.

Ok 3,5 km do wjazdu na autostradę (A2).


Podana kwota wynajmu to wartość NETTO. Cena do negocjacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Miński, Mińsk Mazowiecki gm, Mińsk Mazowiecki
 Cena:  8 750 PLN
 Powierzchnia:   342.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura