Obiekt na sprzedaż, Iławski, Susz gm, Różnowo

Numer zlecenia JAMI221
1 490 000 PLN   14 900 000 PLN   2 483 za m2
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Agroturystyka - Zajazd przy trasie Iława - Malbork .Powierzchnia zabudowy ok. 700 m2.

Różnowo. Wieś położona na obrzeżach stolicy Polskiego Triathlonu -Susza. Wyjątkowa nietypowa architektura obiektu i położenie w bliskości Lasu (100 m) oraz jeziora ( 800 m). Zajazd jest otoczony parkiem i posiada 300 mkw własny parking z dogodnym wjazdem od strony szosy. Otoczenie zajazdu to przemyślana aranżacja dla odpoczynku dzieci i dorosłych na powierzchni prawie 1 ha. Duża wiata imprezowa na 200 miejsc z barem na powietrzu.
W środku sala balowo - konferencyjna (130 mkw) oraz dwie sale konsumpcyjne po 60 mkw każda oraz aneks barowy. Pomieszczenia restauracyjne z kominkami podkreślające urok i intymność miejsc. Kompletne zaplecze kuchenne spełniające wymogi sanitarne. Na piętrze znajduje się 6 pokoi z łazienkami.
W korytarzu hotelowym aneksy kuchenne. Obiekt ze względu na zainstalowaną fotowoltaikę (9,1 Kw) oraz ogrzewanie ciepłej wody - solary jest prawie samowystarczalny energetycznie. Ogrzewanie zimowe to kominki i piec co na holtzgas (gaz drzewny).

Magiczne miejsce do realizacji wypoczynku. Pobliski Kamieniec (4 km) w który przez miesiąc miał swoja siedzibę Napoleon w trakcie wojny z Rosją oraz oddalony o 18 km Szymbark - Gotycki Zamek Kapituły Pomezańskiej zachęcają do wędrówek z historią a okoliczne lasy i jeziora to rarytas przyrodniczy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 182 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Zbigniew Bączek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
37 172 PLN
Iławski, Susz gm, Różnowo
 Cena:  1 490 000 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Dorota Szulc

Ekspert ds. nieruchomości