Lokal na wynajem, Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki

Numer zlecenia JAMU076
4 500 PLN
Powierzchnia:
100.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1821

Opis

Lokal z dużymi witrynami i wejściem z ulicy przy samych światłach.

Lokal znajduje się w samym centrum miasta przy ulicy Jerozolimskiej, obok pasów i komunikacji świetlnej. Posiada dwie duże witryny, nowe drzwi antywłamaniowe. W lokalu znajduje się klimatyzacja, duża kuchnia, wc oraz 3 odrębne pomieszczenia. W głównej hali znajdują się panele AC 5 wodoodporne, pozostałe pomieszczenia to panele i płytki. Lokal jest bardzo dobrze oświetlony, ogrzewanie jest nowe gazowe. Miejsce to jest idealne, pod bank, punk obsługi klienta, punkt na usługi lub sklep np wielobranżowy. Serdecznie zapraszamy do oględzin nowego lokalu do wynajmu w idealnym miejscu w Tomaszowie.

Lokal przy samym deptaku w centrum miasta.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki
 Cena:  4 500 PLN
 Powierzchnia:   100.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Dorota Kierebińska

Broker nieruchomości