Dom na sprzedaż, Legionowski, Legionowo

Numer zlecenia JAPO428
1 950 000 PLN   2 150 000 PLN   10 833 za m2
Powierzchnia:
180.0 m2
Liczba pokoi:
6
Liczba pięter:
1
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1936
Stan:
Do remontu

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Legionowo
Ulica:
Powierzchnia:
180.0 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
6
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Cegła przedwojenna
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Rok budowy
1936
Wielkość działki:
1118 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

Historyczny dom z duszą w głównej części miasta Legionowo z najstarszym punktem geodezyjnym

Mam przyjemność zaprezentować historyczną willę wielopokoleniową w głównej części miasta Legionowo. Dom piętrowy z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni 180 mkw posadowiony jest na działce 1118 mkw. Układ pomieszczeń na parterze i piętrze to odbicia lustrzane. W domu znajduje się wiele cech i elementów wyposażenia tj. przedwojenne drzwi, nadających budynkowi niepowtarzalny starodawny styl. Dom jest zadbany. Dach wymieniony został w latach 80'tych, okna 2008 r., rynny i rury spustowe w 2018r., piec gazowy w 2021r. Instalacja elektryczna miedziana, instalacja wodno - kanalizacyjna kamionkowo - plastikowa. Nieruchomość wymagająca wkładu finansowego z dużym potencjałem przeznaczenia. Nieruchomość idealna pod biura.
Dom znajduje się na przeciwko nowopowstającego gmachu Sądu Rejonowego i Prokuratury dla powiatu legionowskiego i części lewobrzeżnej strony Warszawy.

Nietuzinkowa nieruchomość dla konesera lub pod inwestycje.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 337 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, , Legionowo
 Cena:  1 950 000 PLN
 Powierzchnia:   180.0  m2
 Liczba pokoi:  6

Paulina Sibilska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?