Lokal na wynajem, Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice

Numer zlecenia JARE352
26 800 PLN
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2019

Opis

Wynajem lokalu użytkowego w centrum miasta Skierniewice

Mam do wynajęcia lokal użytkowy w samym centrum miasta Skierniewice. Lokal jest położony w bardzo dogodnej lokalizacji. Posiada swój niezależny duży parking. Lokal podzielony na trzy niezależne strefy, każda z nich może być niezależnie wynajęta. Można oczywiście wynająć w całości. W obiekcie znajdują się pomieszczenia biurowe, łazienka i kuchnia. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie. Można urządzić lokal według własnych potrzeb, może mieć przeznaczenie jakie tylko klient sobie życzy: bank, hurtownia, sklep, przedszkole, apteka itp..

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice
 Cena:  26 800 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Grażyna Gawinowska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?