Obiekt na sprzedaż, Jelenia Góra pow, Jelenia Góra gm, Jelenia Góra

Numer zlecenia JAWE018
850 000 PLN 1 644 za m2
Powierzchnia:
517.2 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:

Opis

Budynek mieszkalno-usługowy z częścią przystosowaną pod warsztat samochodowy.

Część mieszkalna o powierzchni 218,8 m2 znajduje się na I piętrze i składa się z 6 pokoi, łazienki, dużego pokoju dziennego z antresolą i balkonem, otwartej kuchni z oknem i spiżarni.

Część usługowa o powierzchni 88,6 m2 zlokalizowana jest na parterze i jest całkowicie oddzielona od części mieszkalnej. Składa się z jednego dużego pomieszczenia usługowego, biura, magazynku i toalety. W razie potrzeby można ją rozbudować w stronę ogrodu nawet o 100 m2.

Do dyspozycji jest również duży parking - (ok.200 m2) oraz garaż (18,94 m2) - działka jest w całości ogrodzona i posiada bramę wjazdową oraz furtkę.

Do nieruchomości przynależy też ogród z drzewami owocowymi, krzewami i roślinami ozdobnymi. Znajduje się tu również altana oraz miejsce na grilla.

W pobliżu znajdują się: Castorama, Tesco, Firma Bechcicki, Hurtownia AD, Mateks,Technikum Elektroniczne, Karkonoska Szkoła Wyższa.

Do centrum tylko 900 m.

Zadzwoń by zapytać o więcej szczegółów i umówić się na prezentację!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 527 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
22 429 PLN
Jelenia Góra pow, Jelenia Góra gm, Jelenia Góra
 Cena:  850 000 PLN
 Powierzchnia:   517.2  m2
 Liczba pokoi:  3

Małgorzata Mytnik

Doradca ds. nieruchomości