Działka na sprzedaż, Iławski, Susz gm, Różnowo

Numer zlecenia JELE703
89 600 PLN 55 za m2
Powierzchnia:
1 628 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Powierzchnia :
.

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Różnowo
Lokalizacja:
Różnowo
Powierzchnia:
1 628 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

4 działki na granicy miasteczka Susz posiadająca naturalne ogrodzenie z 20 metrowych sosen.

Na działce znajdują się wszystkie media bez gazu. Woda, prąd, telefon, kanalizacja. Zgromadzone zostały materiały do ewentualnego wykorzystania do zagospodarowana działki (kamień około 40 ton). Możliwość zakupu działek o powierzchni 767 m2; 1627 m2, 1689 m2 oraz 1632 m2 w cenie 55zł/m2.

Na cały grunt zostały wydane warunki zabudowy dom jednorodzinny. Każda z działek posiada oddzielne wjazdy z drogi asfaltowej lub z drogi gminnej utwardzonej. Istnieje możliwość utworzenia zamkniętego osiedla.
W pobliżu nie ma żadnego uciążliwego przemysłu. Okolice są intensywnie zalesione, a w pobliżu liczne rezerwaty dające możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej oraz wędkowania w licznych okolicznych jeziorach.
Sąsiednie miasteczko Susz posiada wszelkie udogodnienia takie jak szkoła, przedszkole, szkoła średnia, bank, stacja PKP, przychodnie lekarskie.

Bliskość jeziora (odległość 800 m) to niezaprzeczalny atut. Plaża miejska oddalona o 1500 m wraz z całym kompleksem rekreacyjno sportowym sprzyja rekreacji. Pobliski las stwarza możliwość wycieczek na grzybobranie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
351 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 479 PLN
Iławski, Susz gm, Różnowo
 Cena:  89 600 PLN
 Powierzchnia:   1 628  m2

Dorota Szulc

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?