Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia JEPE711
3 250 PLN
Powierzchnia:
130.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
1920
Stan:
Po remoncie

Opis

Lokal w budynku przy jednej z głównych ulic Radomia. Doskonały dojazd.

Lokal mieści się w budynku wolnostojącym, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu zarówno pieszych, jak i samochodów. Sąsiedztwo firm o charakterze działalności m.in. medycznej, ubezpieczenia, szkoła językowa. Lokal jest świeżo odmalowany, wymieniona wykładzina. Do lokalu przynależy łazienka, kącik socjalny, co w obecnej dobie jest bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa dla pracowników.Przystanek autobusowy w odległości niespełna 15 m ułatwi dojazd klientów oraz pracowników. Prywatny, ogrodzony parking na pewno jest dużym plusem dla tej nieruchomości, co docenią wszyscy kierowcy.
Lokal ma dużą salę, która może być wykorzystana np. do obsługi klienta, cool center, lub inaczej. Są jeszcze mniejsze pomieszczenia biurowe na mniejsze gabinety.
Zapraszam do oglądania, bo nawet najlepszy opis nie odda klimatu tego urokliwego budynku.
Proszę o kontakt, by już dziś zrealizować swoje marzenia.

Budynek w ścisłym centrum Radomia. Budynek o znaczeniu historycznym, o czym nie każdy wie.
Ogrodzony, prywatny parking. Nieuciążliwe sąsiedztwo.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Radom
 Cena:  3 250 PLN
 Powierzchnia:   130.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Agata Auzbiter

Doradca ds. nieruchomości