Duży lokal na wynajem

Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia JEWU668
5 000 PLN
Powierzchnia:
220.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
2017
Stan:
Deweloperski

Opis

220 m kw na wynajem w wyjątkowym budynku. Blisko centrum, ale przy spokojnej ulicy.

Duży lokal w doskonałej lokalizacji. Ciekawy układ pomieszczeń może atutem przy prowadzeniu działalności np. przedszkole, gabinety medyczne, obsługa klienta, lub inna, która nie wymaga lokalizacji w ścisłym centrum. Lokal na chwilę obecną jest w stanie developerskim, co daje duże możliwości przy aranżacji i dostosowaniu wnętrza pod własne potrzeby.
Rozkład pomieszczeń jest tak zaprojektowany, że można stworzyć dwie jednakowe powierzchnie. W każdej zaprojektowana jest powierzchnia główna, zaplecze gospodarcze, pomieszczenie socjalne i łazienka. Każda powierzchnia ma dodatkowe drzwi wejściowe z tyłu budynku oraz jedne, duże główne.
Teren wokół budynku jest ogrodzony. Dużym plusem będzie możliwość bezpłatnego parkowania, zarówno dla klientów, jak i pracowników.
Ciekawa architektura budynku zadowoli niejednego klienta.
Zapraszam na prezentację.

Lokal na wynajem w budynku o wyjątkowej architekturze.Doskonały dojazd z kilku stron miasta.Stan developerski pozwoli na wykończenie lokalu dokładnie pod swoje potrzeby.Lokalizacja tej nieruchomości jest dużym atutem przy różnego rodzaju działalności,a bezpłatne miejsca parkingowe dopełnią całości


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   220.0  m2
 Liczba pokoi:  7

Agata Auzbiter

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?