Sprzedaż, dom, Elbląski, Pasłęk gm, Pasłęk

Numer zlecenia JILY252
395 000 PLN   400 000 PLN   2 303 za m2
Powierzchnia:
171.5 m2
Liczba pokoi:
6
Liczba pięter:
2
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1974
Stan:
Do remontu

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Pasłęk
Ulica:
Powierzchnia:
171.5 m2
Liczba pięter:
2
Pokoje:
6
Kuchnia:
Kuchnia otwarta bez okna
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Pustak
Rodzaj budynku:
Segment środkowy
Ogrzewanie:
Węglowe
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Rok budowy
1974
Wielkość działki:
216 m2
Parking:
Garaż
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Kamienica w centrum pasłęckiej starówki !

Kamienica usytuowana jest w Pasłęku przy ulicy Kościuszki. Pierwotnie w budynku na parterze prowadzona była działalność gospodarcza. Obecnie cały parter stanowi mieszkanie, ale istnieje możliwość wydzielenia pomieszczeń na działalność z przywróceniem wejścia bezpośrednio z ulicy. Na pierwszym piętrze i poddaszu znajdują się samodzielnie funkcjonujące mieszkania z wejściem ze wspólnej klatki schodowej. Każde z mieszkań posiada własną kuchnię i łazienkę oraz przestronne pokoje. W budynku od strony podwórka znajduje się duży garaż, nad którym urządzony jest taras. Dom jest tani w eksploatacji, ogrzewany piecem na węgiel znajdującym się w piwnicy. Dom ze względu na układ pomieszczeń idealnie nadaje się dla dużej wielopokoleniowej rodziny, bo można w nim funkcjonować wspólnie ale z zachowaniem niezbędnej odrębności.

Czy wiesz, że ponad 30 % nieruchomości sprzedajemy bez ich ogłaszania?? Jeśli chcesz kupić nieruchomość „spod lady” zadzwoń pod nr 662 271 700 albo 784 614 491.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 545 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
11 090 PLN