Sprzedaż, dom, Elbląski, Pasłęk gm, Pasłęk

Numer zlecenia JILY252
400 000 PLN 2 332 za m2
Powierzchnia:
171.5 m2
Liczba pokoi:
6
Liczba pięter:
2
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1974
Stan:
Do remontu

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Pasłęk
Ulica:
Powierzchnia:
171.5 m2
Liczba pięter:
2
Pokoje:
6
Kuchnia:
Kuchnia otwarta bez okna
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Pustak
Rodzaj budynku:
Segment środkowy
Ogrzewanie:
Węglowe
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Rok budowy
1974
Wielkość działki:
216 m2
Parking:
Garaż
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Kamienica w centrum pasłęckiej starówki !

Kamienica usytuowana jest w Pasłęku przy ulicy Kościuszki. Pierwotnie w budynku na parterze prowadzona była działalność gospodarcza. Obecnie cały parter stanowi mieszkanie, ale istnieje możliwość wydzielenia pomieszczeń na działaność z przywróceniem wejścia bezpośrednio z ulicy. Na pierwszym piętrze i poddaszu znajdują się samodzielnie funkcjonujące mieszkania z wejściem ze wspólnej klatki schodowej. Każde z mieszkań posiada własną kuchnię i łazienkę oraz przestronne pokoje. W budynku od strony podwórka znajduje się duży garaż, nad którym urządzony jest taras. Dom jest tani w eksploatacji, ogrzewany piecem na węgiel znajdującym się w piwnicy. Dom ze względu na układ pomieszczeń idealnie nadaje się dla dużej wielopokoleniowej rodziny, bo można w nim funkcjonować wspólnie ale z zachowaniem niezbędnej odrębności.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 565 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
11 215 PLN