Lokal na wynajem, Warszawa, Mokotów, Czerniaków

Numer zlecenia JIZE134
12 000 PLN
Powierzchnia:
217.6 m2
Liczba pomieszczeń:
11
Piętro:
-1/1
Struktura:
Rok budowy:
1975
Stan:
Normalny

Opis

W obiekcie mieści się obecnie stacja obsługi samochodów z częścią biurową i magazynową

Budynek usługowy stanowiący stację obsługi samochodów o pow. 217,58 z zapleczem biurowo-socjalnym. Na parterze budynku znajduje się cześć warsztatowa ze stacją kontroli pojazdów oraz recepcja. Na piętrze budynku znajdują się przestronne pomieszczenia biurowo-socjalne. Natomiast w podpiwniczeniu są pomieszczenia magazynowe oraz techniczne.

Ulica Powsińska jest jedną z głównych arterii w tej części dzielnicy. Doskonała przestrzeń biznesowa z olbrzymim ruchem samochodowym, komunikacji miejskiej i pieszym. Idealne miejsce do prowadzenia działalności usługowej i handlowej w praktycznie każdym zakresie. Doskonały punkt komunikacyjny.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Mokotów, Czerniaków
 Cena:  12 000 PLN
 Powierzchnia:   217.6  m2
 Liczba pokoi:  11

Andrii Romanchuk

Doradca ds. nieruchomości