Działka na sprzedaż, Kielecki, Maleszowa

Numer zlecenia JOBA309
100 000 PLN 4 za m2
Powierzchnia:
26 892 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
122/220,42

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Maleszowa
Lokalizacja:
Maleszowa
Powierzchnia:
26 892 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka rolna w Maleszowej o powierzchni 2,6892 ha. Doskonała okazja w urokliwej lokalizacji. Zapraszam do zakupu wyjątkowej działki rolnej o powierzchni 2,6892 ha położonej w Maleszowej. To doskonała inwestycja dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Dzięki swojemu rozmiarowi i położeniu, działka ta oferuje nieograniczone możliwości zagospodarowania według własnych potrzeb i pomysłów. Otoczona zielenią i cichymi terenami wiejskimi, stanowi idealne miejsce do budowy domu lub innej inwestycji. Dodatkowym atutem jest bliskość atrakcyjnych terenów rekreacyjnych i turystycznych, co sprawia, że jest to również doskonała propozycja dla osób poszukujących odpoczynku na łonie natury. Dojazd do działki drogą polną. Niezwykła atmosfera tego miejsca oraz jej potencjał inwestycyjny sprawiają, że warto rozważyć tę propozycję. Wyjątkowa działka rolna w Maleszowej. Zieleń, cisza i 2,6892 ha możliwości. Doskonała propozycja dla miłośników natury i inwestorów

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
684 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Kielecki, Maleszowa
 Cena:  100 000 PLN
 Powierzchnia:   26 892  m2
 Liczba pokoi:  0

Daniel Papros

Doradca