Inne na sprzedaż, Bialski, Międzyrzec Podlaski

Numer zlecenia JOPA570
8 900 000 PLN 8 036 za m2
Powierzchnia:
1 107.5 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
Stan:

Opis

Idealne dla inwestora, który chce przejąć w całości funkcjonujący i przynoszący zyski interes. Przedstawiamy Państwu fantastyczną inwestycję znajdującą się w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Brzeskiej w Międzyrzecu Podlaskim.

Przedmiotem sprzedaży jest budynek handlowo-usługowy, wraz z funkcjonującą jednostką biznesową, jaką jest detaliczny sklep spożywczo-przemysłowy Delikatesy Centrum. Inwestor nie musi się martwić o rozkręcanie interesu, przynosi on już duże zyski, a przekazywany jest wraz z personelem, towarem i całym know-how.

Lokal posiada powierzchnię ok 700 m.kw, główne wejście znajduje się od ul. Brzeskiej, co gwarantuje odpowiednią ekspozycję oraz stały, bardzo duży ruch pieszy i samochodowy.

Dodatkowo w dalszej części budynku mamy do dyspozycji cztery lokale na wynajem (z czego jeden jest już zajęty), o powierzchni:
1) 102.5m2
2) 105m2
3) 105m2
4) 88m2
+ pom. techniczne 7m2

Całość posiada pow. proj. zab. 1327m2 - pow. użytkowa to ponad 1107m2.

Budynek usadowiony na dużej ustawnej działce, w całości wyłożonej kostką pod parking o pow. 5019m2. Dodatkowo na parkingu jest w planie instalacja myjni bezdotykowej, paczkomatu, foodtraków / budek z fast-foodem co dodatkowo zwiększy zysk.

Łącząc funkcjonujący biznes w wynajętymi czterema powierzchniami oraz w/w dodatkami mamy gwarancję wysokiej i szybkiej stopy zwrotu

ZapraszamyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Irena Słomińska-Szkutowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Bialski, Międzyrzec Podlaski
 Cena:  8 900 000 PLN
 Powierzchnia:   1 107.5  m2
 Liczba pokoi:  0

Tomasz Zalewski

Master lider
Rating: 5 ?