Działka na sprzedaż, łowicki, Chąśno, Błędów

Numer zlecenia JOPA794
120 000 PLN 27 za m2
Powierzchnia:
4 377 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
11m X 50 m, 27m X 50 m, 26 m X 90m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Błędów
Lokalizacja:
Błędów
Powierzchnia:
4 377 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działki do zabudowy jednorodzinnej, woda i en. elekt. w drodze - w odległości 9 km od Łowicza.

Oferujemy Państwu trzy działki o łącznej powierzchni 4377 m² , w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 11 m na 50 m (działka 185), 27 m na 50 m (działka 186) oraz 26 m na 90 m (działka 187) - istnieje możliwość zakupu każdej działki z osobna. Media czyli: woda i energia elektryczna w gminnej asfaltowej drodze dojazdowej. Nieruchomość jest idealną ofertą dla osób ceniących sobie spokój oraz harmonię z naturą. Działka jest propozycją dla osób potrzebujących dobrze skomunikowanego miejsca z Warszawą i Łodzią. Zapraszamy na prezentację.

Nieruchomość jest idealną ofertą dla osób ceniących sobie spokój, harmonię z naturą i wyciszenie po zgiełku dużego miasta, ale jednocześnie potrzebujących dobrze skomunikowanego miejsca z Warszawą i Łodzią z racji obowiązków zawodowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
557 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
łowicki, Chąśno, Błędów
 Cena:  120 000 PLN
 Powierzchnia:   4 377  m2

Leszek Trębski

Kierownik biura