Obiekt na sprzedaż, Miński, Halinów gm, Okuniew

Numer zlecenia JOPI431
450 000 PLN 966 za m2
Powierzchnia:
466.0 m2
Liczba zabudowań:
5
Typ:
Warsztat

Opis

Usługowo-mieszkalna nieruchomość na obszernej, foremnej działce 30 km od centrum Warszawy

Nieruchomość położona na dużej foremnej działce na granicy Sulejówka i Okuniewa. Odległość do centrum Warszawy to 30 km. W sąsiedztwie elegancka zabudowa jednorodzinna.
Główny budynek zawiera pomieszczenie stolarni i suszarnię drewna na parterze oraz część mieszkalną na piętrze. Trzy pokoje, kuchnia łazienka, taras. Zadbany ogród z zadaszoną częścią tarasową. Całość wymaga remontu. Na działce znajduje się też budynek gospodarczy, biurowy, wiata magazynowa, wiata garażowa.
Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza zabudowę jednorodzinną i usługową (MNU). Możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.
W pobliżu szkoła podstawowa oraz przedszkole, najbliższy sklep 400 m.
Przystanek autobusowy w odległości 350 m, do stacji SKM Sulejówek 2700 m.


Nieruchomość z potencjałem. Oferta dla osób zainteresowanych prowadzeniem działalności w zielonej spokojnej okolicy nieopodal Warszawy.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 867 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
12 461 PLN