Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy

Lokal na sprzedaż, Legnica pow, Legnica gm, Legnica

Numer zlecenia JOTY292
550 000 PLN 4 183 za m2
Powierzchnia:
131.5 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1960

Opis

Polecam na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy znajdujący się w Legnicy z dużą witryną. l

Polecam na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Legnicy o powierzchni całkowitej 131,5m2 wraz z przynależącą do lokalu piwnicą. W bezpośrednim i bliskim sąsiedztwie znajduje wiele bloków mieszkalnych oraz zabudowa jednorodzinna.W pobliżu duży ruch pieszy i samochodowy. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy,duża witryna od frontu.Jest to bardzo dobry punkt do prowadzenia działalności gospodarczej z bardzo dużą ilością potencjalnych klientów.

Lokal idealnie nadaje się na sklep, małą hurtownię, aptekę, lecznicę weterynaryjną

Podłogi wyłożone terakotą, ściany murowane oraz ścianki działowe z regipsu. Lokal wymaga wykończenia jednakże dzięki temu możliwa jest indywidualna aranżacja i dopasowanie do indywidualnych potrzeb nabywcy.

Oferowany na sprzedaż lokal znajduje się na jednej z większych, ruchliwych ulic w Legnicy. W najbliższej okolicy znajduje się wiele bloków mieszkalnych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 554 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Legnica pow, Legnica gm, Legnica
 Cena:  550 000 PLN
 Powierzchnia:   131.5  m2
 Liczba pokoi:  4

Aneta Koblańska

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?