Dom na wynajem, Gdańsk, Morena

Numer zlecenia JUDA594
19 000 PLN
Powierzchnia:
380.0 m2
Liczba pokoi:
4
Liczba pięter:
3
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1999
Stan:
Wysoki standard

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Wynajem
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Gdańsk
Ulica:
Powierzchnia:
380.0 m2
Liczba pięter:
3
Pokoje:
4
Kuchnia:
Kuchnia z jadalnią
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Cegła
Rodzaj budynku:
Bliźniak
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Dojazd:
Droga utwardzona
Rok budowy
1999
Wielkość działki:
577 m2
Parking:
Garaż
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Ekskluzywny dom z widokiem na park i staw blisko centrum Gdańska. Wysoki standard wykończenia.

Dom oraz wnętrze jest wykończone w najwyższych standardach i z najlepszych materiałów. Największym atutem jest położenie z widokiem na park oraz Stawek Wileńska a także bliskość do centrum Gdańska. Budynek jest położony na końcu wewnętrznej ulicy więc ruch samochodowo-pieszy jest minimalny.
Dom jest jest komfortowo wyposażony i umeblowany łącznie z sauną. Z przestrzennego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią jest wyjście na ogromny taras pozwalający cieszyć się przepięknymi widokami na tereny zielone. Kolejne piętro to dwie duże sypialnie oraz łazienka z okrągłą wanną i kabiną prysznicową. Ostatnie piętro to otwarta przestrzeń, w której znalazła się dodatkowa kuchnia, mniejsza łazienka oraz sporych rozmiarów antresola. Na tym pietrze jest dostępny również taras.
Na poziomie zero znajduje się nowa sauna oraz pomieszczenia gospodarcze.
Dom posiada dwustanowiskowy garaż a także kilka miejsc dostępnych na zewnątrz budynku.
W okolicy znajduje się prywatny szpital, szkoły, przedszkola

Komfortowo wyposażony i wykończony dom prawie w centrum miasta ale z widokiem na park i niewielkie jezioro. Wyjątkowa oferta dla klientów poszukujących ekskluzywnego domu w mieście ale z gwarancją ciszy i możliwości wypicia porannej kawy na ogromnym tarasie.

READ ABOUT THE PROPERTY IN ENGLISH

The house and the interior is finished to the highest standards and with the best materials. The biggest advantage is the location overlooking the park and Stawek Wileńska, as well as the proximity to the center of Gdańsk. The building is located at the end of an inner street, so the car and pedestrian traffic is minimal.

The house is comfortably equipped and furnished, including a sauna. From the spacious living room connected to the dining room and kitchen there is an exit to a huge terrace that allows you to enjoy the beautiful views of the green areas. On the next floor there are two large bedrooms and a bathroom with a round bathtub and a shower cabin. The top floor is an open space with an additional kitchen, a smaller bathroom and a large mezzanine. There is also a terrace on this floor.

On level zero there is a new sauna and utility rooms.
The house has a two-car garage and several places available outside the building.
There is a private hospital, schools and kindergartens in the area.
A unique offer for customers looking for an exclusive home in the city, but with a guarantee of silence and the possibility of drinking morning coffee on a huge terrace.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Gdańsk, Morena, Morena
 Cena:  19 000 PLN
 Powierzchnia:   380.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Arkadiusz Białek

Doradca ds. nieruchomości