Działka na sprzedaż, Grodziski, Grodzisk Mazowiecki gm, Opypy

Numer zlecenia JUHI267
345 000 PLN 364 za m2
Powierzchnia:
948 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
52x20

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Opypy
Lokalizacja:
Opypy
Powierzchnia:
948 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Duża słoneczna, działka budowlana w okolice Opypy.

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 948 m2 zlokalizowana w Opypach pod Grodziskiem Mazowieckim. MPZP zezwalającym na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, znajdująca się w cichej, spokojnej i leśnej okolicy. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 52x20 m. Bezpośredni dostęp do utwardzonej drogi publicznej. Są wszystkie media miejskie: prąd i woda na działce, kanalizacja i gaz w drodze przy działce. Po sąsiedzku nowe domy jednorodzinne oraz sporo zieleni a w pobliżu także las. Do centrum Grodziska Mazowieckiego 4 km. Odległość od Warszawy około 30 km. Kolej WKD około 1,5 km. Dla inwestora jest możliwość dokupienia drugiej takiej samej działki obok - łącznie ok. 1900 m2. Opypy dynamicznie rozwijający się miejscowość, wokół dużo zieleni.

Wieś królewska Opipy położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie błońskim ziemi warszawskiej województwa mazowieckiego.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 360 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Grodziski, Grodzisk Mazowiecki gm, Opypy
 Cena:  345 000 PLN
 Powierzchnia:   948  m2

Krystian Walerzak

Lider sprzedaży