Działka na sprzedaż, Kołobrzeski, Siemyśl gm, Charzyno

Numer zlecenia JUJA791
189 000 PLN 216 za m2
Powierzchnia:
875 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
29x30,17

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Charzyno
Lokalizacja:
Charzyno
Powierzchnia:
875 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka jest na prestizowym osiedlu VILPARK w nadmorskiej cichej i spokojnej miejscowosci Charzyno.

Na sprzedaż mamy sloneczna działkę bardzo blisko natury i morza o powierzchni 875 m.kw. ( 29 m x 30 m ). Jest ona dobrze widoczna z głównej drogi.

Nieruchomość gruntowa posiada wydane zezwolenia budowlane na dom jednorodzinny z dopuszczeniem pod działalność gospodarcza. Działka jest uzbrojona z doprowadzonymi wszystkimi mediami. Ukształtowanie terenu jest płaskie, Ma ona dwie drogi dojazdowe : publiczną gminną lub osiedlową główną bramą.

Jest to idealna propozycja lokalizacyjna dla rodziny z dziećmi oraz starszych osob z dala od zgiełku miasta ale z szybkim dojazdem np. do solanek ktore oferuja sanatoria kolobrzeskie. Spokój i cisza to czym charakteryzuje się ta okolica jak i pięknem natury oraz zielonia tereny w koło osiedla.
To nowe ogrodzone osiedle domków jednorodzinnych jest usytuowane zaledwie 9 km od jednego z najprężniej rozwijających się kurortów nadmorskich – Kołobrzeg,
Tu mozna korzystac z natury i atrakji uzdrowiska Kolobrzeg.cale zucie wiec na co czekacieDużym atutem tej lokalizacji jest szybki i łatwy dojazd do Kołobrzegu oraz nowo otwarta droga ekspresowa S6 szybko łączącej z Koszalinem jak i Szczecinem -> Berlinem.
Działka jest dla osób, które chcą zamieszkać poza Kołobrzegiem w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko kurortu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
739 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 956 PLN
Kołobrzeski, Siemyśl gm, Charzyno
 Cena:  189 000 PLN
 Powierzchnia:   875  m2

Hubert Borysewicz

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?