Lokal na wynajem, Tarnobrzeg pow, Tarnobrzeg gm, Tarnobrzeg

Numer zlecenia JUKY779
30 000 PLN
Powierzchnia:
555.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Stan techniczny nieruchomości:
Normalny
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Niepowtarzalna oferta. Hala wraz z biurami, wagą towarową na dużej utwardzonej działce.

Do wynajęcia hala przemysłowa 437 m2, wraz z obiektami biurowymi (118 m2), pomieszczeniami socjalnymi i sanitarnymi, zlokalizowana na działce o powierzchni 1,42ha. Duża działka oferuje wiele możliwości zagospodarowania, 80% powierzchni utwardzono płytami drogowymi, co zapewnia dogodny dostęp do różnych rodzajów pojazdów i ułatwia składowanie towarów. Dodatkowo, waga towarowa o udźwigu 50 ton pozwala na dokładne mierzenie transportowanych materiałów. Lokalizacja w bliskości trasy Tarnobrzeg - Sandomierz stanowi ważny punkt dla logistyki i komunikacji. Niewielka odległość do tych głównych dróg ułatwia transport towarów.
Nieruchomość utrzymana jest w doskonałym stanie i nie wymaga dodatkowych remontów, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie działalności. Jest to idealna przestrzeń dla przedsiębiorstw działających w branżach handlowych, magazynowych, budowlanych czy produkcyjnych. Może być również atrakcyjna dla firm zajmujących się transportem czy logistyką.Nieruchomość komercyjna. Hala o pow. 437m2 z biurami 118 m2, działka 1,42ha blisko trasy Tarnobrzeg - Sandomierz. Waga towarowa 50t, utwardzony teren - idealny dla handlu, produkcji czy składowania. Doskonały stan obiektów biurowych jak i hali, gotowych do użytkowania. Idealne dla różnych branż.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Tarnobrzeg pow, Tarnobrzeg gm, Tarnobrzeg
 Cena:  30 000 PLN
 Powierzchnia:   555.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Maria Kozłowska

Doradca ds. nieruchomości