Obiekt na sprzedaż, Gliwice, Śródmieście

Numer zlecenia JUPU800
5 000 000 PLN 5 780 za m2
Powierzchnia:
865.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Na sprzedaż Pasaż Handlowo Usługowy w ścisłym centrum Gliwic z dostępem z 2 ulic

Do sprzedania Pasaż Handlowo-Usługowy w ścisłym centrum Gliwic.

Piwnica dawniej funkcjonowała jako pub, i po zrobieniu oddzielnego wejścia od ulicy może być zupełnie niezależną przestrzenią nie kolidującą z pozostałą częścią galerii.

Pasaż na parterze posiada przeszklone boksy usługowe oraz lokale użytkowe.

Na piętrze znajduje się przestronna poczekalnia i pokoje biurowe, które z łatwością można przerobić na gabinety lekarskie, oraz duża sala konferencyjna dzielona na pół ruchomą przegrodą którą w razie potrzeby można zamknąć by uzyskać 2 dodatkowe pomieszczenia

Kolejna kondygnacja jest podzielona na 2 odrębne części i w jednej z nich znajdują się pomieszczenia biurowe z możliwością wykorzystania jako gabinety lekarskie wraz z oranżerią, natomiast w drugiej części przestrzeń może być wykorzystana jako oddzielne biura bądź zaplecze socjalne dla ewentualnej przychodni.

Pasaż w większej części przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Przy wynajęciu całej powierzchni najemcom inwestor może może liczyć na przychód rzędu około 30 000 zł brutto miesięcznie

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
20 746 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
117 852 PLN
Gliwice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  5 000 000 PLN
 Powierzchnia:   865.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agata Szpiech

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 3 ?