Bocznica kolejowa i obszar pod centrum logistyczne

Działka na sprzedaż, Włocławski, Choceń, Czerniewice

Numer zlecenia JUTY620
21 728 685 PLN 285 za m2
Powierzchnia:
76 241 m2
Przeznaczenie:
Przemysłowa
Wymiary :
102x700

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Przemysłowa
Miasto:
Czerniewice
Lokalizacja:
Czerniewice
Powierzchnia:
76 241 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Utwardzona

Opis

Czynne połączenie z krajową siecią PKP - 12 km od autostrady A-1. Teren o zasięgu ponadregionalnym!

W ofercie teren o pow. 7,6 ha o charakterze przem-komercyjnym, przy jednym z najważniejszych krajowych połączeń kolejowych, w strefie techniczno-produkcyjno-składowej (Czerniewice, gm. Choceń). Obejmuje cztery działki, tworzące funkcjonalnie powiązaną całość, oświetloną dwiema wieżami, z własnymi zewnętrznymi sieciami: energetyczną, wodociągową i kanalizacyjną. Utwardzony plac ma pow. 20.000 m.kw. Czynna bocznica kolejowa zajmuje pow. 5054 m.kw. i ma długość 488 mb. Obiekty administracyjno-wagowe mają pow. 87 i 86 m.kw. Przy terenie przebiega trasa linii kolei normalnotorowej Kutno-Toruń-Bydgoszcz-Piła. Jest to linia I-rzędna, dwutorowa. W pobliżu jest węzeł autostradowy "Kowal", którego połączenie z Czerniewicami za pośrednictwem "sięgacza autostradowego" zapewnia komunikacyjną łączność terenu z całym krajem i zagranicą. Teren został zaproponowany przez Gminę Choceń do objęcia przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Wiąże się to z licznymi udogodnieniami dla inwestorów (podatki).

Położenie terenu w odległości ok.4 km od zjazdu z autostrady A1, jednej z najważniejszych krajowych połączeń drogowych relacji GDAŃSK-WARSZAWA/ŁÓDŹ– CZECHY, zapewnia bezkolizyjny dojazd do miast w Polsce i za granicą (autostrady A1, A2).

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
148 609 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Włocławski, Choceń, Czerniewice
 Cena:  21 728 685 PLN
 Powierzchnia:   76 241  m2

Grażyna Niegowska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?