Działka na sprzedaż, Piski, Orzysz, Nowe Guty

Numer zlecenia JYBY320
490 000 PLN 194 za m2
Powierzchnia:
2 531 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
30x84

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Nowe Guty
Lokalizacja:
Nowe Guty
Powierzchnia:
2 531 m2
Media:
Woda, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka zagrodowa z możliwością odtworzenia budynków w odległości poniżej 100m od jeziora.

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2531m2 ,położona w malowniczej wsi Nowe Guty, gm. Pisz, woj. Warmińsko – Mazurskie. Nowe Guty do niedawna były typową mazurską wsią, dzięki swojej lokalizacji - dzisiaj to typowo wczasowa miejscowość, skupiająca w sezonie sporo turystów. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, ogrodzona i równa powierzchnia.Na działce nadal są zewidencjonowane trzy budynki - pierwszy o powierzchni zabudowy 102 m2, drugi o pow. 402 m2 i trzeci o pow.288 m2, co daje duży potencjał inwestycyjny głównie ze względu na możliwość odbudowy budynków w odległości mniejszej niż 100 metrów od jeziora. Z działki wystarczy przejść na drugą stronę jezdni i już jesteśmy na plaży gminnej nad jeziorem Śniardwy. Idealne miejsce zarówno do życia jak i z przeznaczeniem na działalność w branży turystycznej.

Wieś Nowe Guty uznawana jest za jedną z najładniej położonych osad na Mazurach, gdyż usytuowana jest na wysokim brzegu jeziora Śniardwy na przestrzeni ok. 2 km. Niegdyś typowa wieś rolnicza przekształciła się dzięki swojemu położeniu w miejscowość turystyczną. MHG

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 917 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 457 PLN
Piski, Orzysz, Nowe Guty
 Cena:  490 000 PLN
 Powierzchnia:   2 531  m2

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura