Lokal na wynajem, Kraków, Wola Justowska

Numer zlecenia JYDY563
6 500 PLN
Powierzchnia:
181.3 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
3/3
Struktura:
Rok budowy:
1535
Stan:
Normalny

Opis

Jedyne takie miejsce w Krakowie. Zabytkowa Willa Decjusza.

Do wynajmu pomieszczenia przeznaczone na biura zlokalizowane na ostatniej kondygnacji budynku, którą stanowi poddasze. Wejście do Przedmiotu najmu znajduje się od strony zachodniej i odbywa się kamienną klatką schodową. Powierzchnia netto wynosi: 181,27 m2.

Powierzchnię poddasza stanowi przestrzeń open space z wydzielonymi poprzez zabudowę panelami szklano-aluminiowymi pomieszczeniami. Zlokalizowane jest tu również miejsce na zaplecze gastronomiczne oraz dwie łazienki. W przedmiocie najmu znajduje się klimatyzacja centralna, sieć strukturalna.
Oświetlenie naturalne wspierane jest oświetleniem sztucznym w barwie światła dziennego. Na terenie Willi Decjusza znajduje się parking z bezpłatnymi miejscami postojowymi. Dla najemcy będzie przeznaczonych do 5-ciu miejsc parkingowych.

W obiekcie od 2019 r. działa Instytut Kultury Willa Decjusza. W budynku Willi Decjusza znajduję się całodobowa portiernia z monitoringiem wizyjnym terenu oraz parking.

Willa Decjusza w Krakowie jest jednym z najbardziej znanych i najpiękniejszych przykładów architektury rezydencjonalnej w Polsce.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kraków, Wola Justowska, Wola Justowska
 Cena:  6 500 PLN
 Powierzchnia:   181.3  m2
 Liczba pokoi:  2

Kamil Woźniak

Agent nieruchomości