Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia JYTI007
2 500 PLN
Powierzchnia:
113.0 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1900

Opis

Polecam duży lokal na do własnej aranżacji, w samym centrum miasta!

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu usytuowanego na parterze kamienicy w samym centrum miasta - róg ulicy Kilińskiego oraz 3 Maja w Siedlcach. Lokal o powierzchni 113 mkw, położony jest w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego oraz kołowego. Rozkład pomieszczeń daje możliwość zaaranżowania 3 stref obsługi klienta. Dodatkowo w lokalu znajdują się 2 ubikacje oraz 3 niewielkie pomieszczenia gospodarcze. Istnieje możliwość podłączenia światłowodu Orange.

Miejsce doskonale widoczne z dwóch ulic oraz pobliskiego ronda - Państwa reklama dotrze do wielu klientów, a miejsce będzie łatwe do zlokalizowania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   113.0  m2
 Liczba pokoi:  8

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości