Obiekt na wynajem, Warszawa, Ursus, Skorosze

Numer zlecenia JYXY432
36 000 PLN
Powierzchnia:
851.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Biurowiec

Opis

851 mkw, przestronna działka, parking

Budynek o charakterze biurowo usługowym doskonale nadaje pod praktycznie każdą działalność, a także do zaadoptowania na
cele mieszkaniowe.
Na parterze znajdują się pomieszczenia usługowo biurowe i gospodarcze (260 mkw) oraz pomieszczenia usługowo magazynowe o powierzchni 195 mkw. Natomiast na pierwszym i drugim pietrze mamy pomieszczenia biurowo mieszkalne (497 mkw).
Budynki zrealizowane w technologii tradycyjnej murowanej z elementami żelbetowymi. Częściowo podpiwniczone, gdzie znajdują się pomieszczenia kotłowni.
Działka z trzech stron ogrodzona, wjazd na posesję szeroką bramą otwieraną automatycznie.
Lokalizacja wyjątkowo atrakcyjna pod względem komunikacyjnym w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP. Bliska odległość do Alej Jerozolimskich, a od strony Włoch do drogi wylotowej na Poznań ułatwia dojazd samochodem czy też komunikacją miejską.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne a w odległości ok 600 metrów metrów obiekty handl-usł

Zapraszam na prezentację

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Ursus, Skorosze
 Cena:  36 000 PLN
 Powierzchnia:   851.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Dorota Kozik

Agent nieruchomości