Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, Kamienna

Numer zlecenia JYZO361
4 900 PLN
Powierzchnia:
60.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/7
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2014
Stan:
Wysoki standard

Opis

Otwórz własną działalność na Nowej Pradze- lokal pod zakład fryzjerski czeka na Ciebie

Lokal wykończony, gotowy dla pierwszych najemców. Możliwość postawienia dwóch stanowisk. Powierzchnia 60 m usytuowany na parterze. Wejście i duże witryny od ulicy , podjazd dla wózków oraz osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe przed samym lokalem oraz z z boku budynku. Na przeciwko lokalu duże osiedle. Do stacji metra 200 metrów.
Miejsce bezpieczne- obok prokuratura, kamery monitoringu osiedlowego skierowane na lokal. Z obu stron klatki schodowe. W budynku oprócz tradycyjnych mieszkań znajdują się apartamenty do wynajęcia. Duży ruch pieszych oraz samochodów. W tym samym budynku obok lokalu- biedronka i duża apteka co dodatkowo przyciąga okolicznych mieszkańców.
Wnętrze wykończone: Duże pomieszczenie główne, łazienka oraz pomieszczenie socjalne . Przed lokalem możliwość zaparkowania auta.

Lokal do wynajęcia od zaraz dla pierwszych najemców.
Kwota 2500 brutto plus opłaty.
Zapraszam do oglądania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, Kamienna
 Cena:  4 900 PLN
 Powierzchnia:   60.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Aneta Stankowska

Broker nieruchomości
Rating: 4.5 ?