Obiekt na wynajem, Białystok, Nowe Miasto

Numer zlecenia KACO705
60 000 PLN
Powierzchnia:
1 330.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Biurowiec

Opis

Obiekt o powierzchni 1330 mkw.
Posiadający 3 kondygnację.

Obiekt o powierzchni 1330 mkw, posiadający 3 kondygnację, każda z nich liczy około 440 mkw.
Cały budynek jest wykończony w bardzo dobrym standardzie. Podłogi gres, ściany gładkie malowane na biało, poręcze malowane.
Reasumując cały budynek jest w wysokim standardzie. Podczas budowy zastało wykorzystanych wiele nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu zmniejszyć koszty eksploatacji.
Miedzy innymi system rekuperacji ciepła, nowoczesne piece grzewcze, dodatkowo własne ujęcie wody. Ocieplenie budynku/ elewacja 20 cm styropian. Cały budynek wyposażony w oświetlenie LED. Wszystkie okna trzy-szybowe z ciepło ramką.
Obiekt zlokalizowany w bardzo spokojnej okolicy. Jednocześnie bardzo dobrze skomunikowany z centrum. Idealne miejsce na pensjonat, siedzibę IT czy też Call center. Budynek daję szeroki wachlarz możliwości.

Aranżacja budynku została przygotowana w sposób przemyślany, który nie wymaga dużych nakładów w przypadku dostosowania obiektu do konkretnej działalności. Bardzo niski koszt eksploatacji z względu na przemyślane rozwiązania techniczne, które zostały zastosowane.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Białystok, Nowe Miasto, Nowe Miasto
 Cena:  60 000 PLN
 Powierzchnia:   1 330.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Sylwester Kozicki

Kierownik biura