Obiekt na wynajem, Białystok, Nowe Miasto

Numer zlecenia KACO705
55 000 PLN   60 000 PLN  
Powierzchnia:
1 590.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Biurowiec

Opis

Nowoczesny obiekt o powierzchni 1590 mkw.
Posiadający 3 kondygnację.

Obiekt o powierzchni 1590 mkw, posiadający 3 kondygnację, każda z nich liczy około 530 mkw.
Cały budynek jest wykończony w bardzo dobrym standardzie. Podłogi gres, ściany gładkie malowanie na biało, poręcze malowane.
Reasumując cały budynek jest w wysokim standardzie. Podczas budowy zastało wykorzystanych wiele nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu zmniejszyć koszty eksploatacji.
Miedzy innymi system rekuperacji ciepła, podłogowe ogrzewanie, nowoczesne piece grzewcze, dodatkowo mamy własne ujęcie wody. Ocieplenie budynku/ elewacja 20 cm styropian. Cały budynek wyposażony w oświetlenie LED. Wszystkie okna trzy-szybowe z ciepło ramką. Winda elektryczna o udźwigu 1300 kg, podpisana umowa z firmą serwisującą 24/7.
Obiekt zlokalizowany w bardzo spokojnej okolicy. Jednocześnie bardzo dobrze skomunikowany z centrum. Idealne miejsce na pensjonat, siedzibę IT czy też Call center. Budynek daję szeroki wachlarz możliwości.

Aranżacja budynku została przygotowana w sposób przemyślany, który nie wymaga dużych nakładów w przypadku dostosowania obiektu do konkretnej działalności. Bardzo niski koszt eksploatacji ze względu na przemyślane rozwiązania techniczne, które zostały zastosowane.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Białystok, Nowe Miasto, Nowe Miasto
 Cena:  55 000 PLN
 Powierzchnia:   1 590.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Luiza Wojtach

Agent nieruchomości