Lokal na wynajem, Warszawa pow, Warszawa gm, Warszawa

Numer zlecenia KAWI433
2 804 PLN
Powierzchnia:
38.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2015

Opis

Lokal usługowy 38m2 z ogródkiem , przy ruchliwej ulicy gm. Stare Babice, duże witryny.

Do wynajęcia lokal usługowy 38 m2 z ogródkiem, przy ruchliwej ulicy, w okolicy sklepów i punktów usługowych .
Lokal wykończony,duże witryny na podłodze terakota, wejście do ogródka który można zaaranżować ww własnym zakresie . Części wspólne: korytarz, toalety : damska, męska i dla niepełnosprawnych. Dla najemcy w cenie klimatyzacja i zabezpieczenie monitoringiem oraz nieodpłatny parking
Można wynająć drugi, mniejszy lokal 35m2 ( 85zł / m2 netto) ale z bezpośrednim wejściem z ciągu pieszych. Oba lokale można połączyć, wyburzając ściankę działową z karton-gipsu i otworzyć np bistro z ogródkeim, restaurację itp. Bardzo dobra lokalizacja na usługi dla mieszkanców .

Cena czynszu brutto 2804,4 zł ze wszystkimi opłatami za wyjątkiem gazu, prądu, telefonu, internetu i śmieci.

Lokal użytkowy 38m2 w ruchliwym miejscu, w prestiżowej lokalizacji , z ogródkiem, parkingiem w cenie dla małej hurtowni, bistro, restauracji , banku.
Duże witryny i sąsiedztwo innych lokali usługowych przyciągają klientów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa pow, Warszawa gm, Warszawa
 Cena:  2 804 PLN
 Powierzchnia:   38.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Dorota Domaszewska

Doradca ds. nieruchomości