Obiekt na sprzedaż, Rzeszów

Numer zlecenia KAXI250
7 500 000 PLN 9 804 za m2
Powierzchnia:
765.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Nowoczesna nieruchomość magazynowo - biurowa przy jednej z głównych arterii w Rzeszowie.

Teren o powierzchni 2724 mkw zabudowany jest budynkiem magazynowo-produkcyjnym, budynkiem biurowym, namiot magazynowy oraz budynek o przeznaczeniu handlowo -usługowym. Usytuowany 4 km od centrum, w północnej części Rzeszowa.

Budynek biurowy składa się z 2 kondygnacji, wykonany w technologii tradycyjnej, o powierzchni użytkowej 140 mkw. Posiada salę konferencyjną, część socjalną dla pracowników, 3 pomieszczenia biurowe.
Hala magazynowo - produkcyjna z rampą załadunkową o powierzchni 407 mkw. Hala nadaje się do celów zarówno produkcyjnych - możliwość posadowienia ciężkich maszyn jak również do celów magazynowych. Posiada łazienkę oraz pomieszczenia biurowo-socjalne.
Budynek handlowo - usługowy o powierzchni 218 mkw.

Wjazd na posesję – przesuwna brama. Przed budynkiem biurowo – magazynowym parking, cały teren wyłożony betonową kostką.
Działka uzbrojona w sieć kanalizacyjną, wodną, energetyczną, gazową, oraz telefoniczną.


Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest jej położenie w bliskiej odległości zarówno od centrum miasta, jak i do autostrady A4. Bezkolizyjny dojazd dla samochodów ciężarowych.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
31 118 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jolanta Piesiak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
170 927 PLN
Rzeszów
 Cena:  7 500 000 PLN
 Powierzchnia:   765.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Khrystyna Bushta

Doradca ds. nieruchomości