Obiekt na wynajem, Piaseczyński, Góra Kalwaria gm, Góra Kalwaria

Numer zlecenia KECU793
30 000 PLN
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Do wynajęcia duży lokal użytkowy z wielkimi możliwościami.

Bez prowizji!!
Do wynajęcia obiekt z 2013 r. W obiekcie znajduje się część hotelowa , która składa się z 35 pomieszczeń, w tym 23 pokoje z łazienkami, 3 sale konferencyjne o powierzchni 100m2,176m2, 132m2, siłownia w pełni wyposażona w nowoczesny sprzęt, sala restauracyjna o powierzchni. ok 90m2. W hotelu znajdują się też 4 recepcje, 2 na parterze i 2 na piętrze,po za tym znajdują się pomieszczenia socjalne i sauny dla gości . Przed hotelem znajduje się parking.

Druga część obiektu to w pełni wyposażona siłownia z kilkoma dużymi salami fitness

Obiekt jest wyposażony w system monitoringu, wi-fi , hi-fi, oraz wszelkiego rodzaju systemy bezpieczeństwa. Istnieje możliwość wynajmu części domowej (mieszkalnej) w sklad w której wchodzi dom o powierzchni 240 m2 ogród i garaż z 4 miejscami parkingowymi.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Piaseczyński, Góra Kalwaria gm, Góra Kalwaria
 Cena:  30 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Krzysztof Stępniak

Doradca ds. nieruchomości