Działka Budowlana w miejscowości Janów

Działka na sprzedaż, łódzki Wschodni, Nowosolna, Janów

Numer zlecenia KECU817
300 000 PLN 166 za m2
Powierzchnia:
1 811 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
30x60

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Janów
Lokalizacja:
Janów
Powierzchnia:
1 811 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka budowlana w miejscowości Janów-Wzniesienia Łódzkie

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Janowie, w gminie Nowosolna. Działka położona jest na obszarze objętym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się domy jednorodzinne oraz droga dojazdowa do nowego osiedla domów przy ul. Byszewskiej w Łodzi.
Działka położona jest bezpośrednio przy drodze publicznej, co ułatwia przemieszczanie się w stronę Centrum Łodzi, czy np w stronę autostrady A1, jak również zapewnia należyty stan utrzymania drogi (chociażby odśnieżanie zimą).

Działka ma kształt prostokąta, powierzchnię nieco ponad 1800mkw i wymiary główne 30m (wzdłuż drogi asfaltowej) x 60m (wgłąb). Na działce znajdują się pojedyńcze drzewa oraz krzewy.
W bezpośrednim sąsiedztwie oferowanej działki przebiega linia energetyczna, wodociągowa i gazowa.Zapraszamy na prezentację!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 393 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jarosław Grzelak
Ekspert kredytowy Credipass
łódzki wschodni, Nowosolna, Janów
 Cena:  300 000 PLN
 Powierzchnia:   1 811  m2

Marek Ignaczak

Kierownik biura