Mieszkanie inwestycyjne pod klucz 34,22 m²

Lokal na sprzedaż, Kielce

Numer zlecenia KEDE591
358 967 PLN 10 490 za m2
Powierzchnia:
34.2 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/3
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
2022
Stan:
Wysoki standard

Opis

Idealna oferta dla przedsiębiorcy lub inwestora poszukującego stałego źródła dochodu.

Cena netto: 358 968 zł

Lokalizacja:
Prężnie rozwijające się osiedle, gęsto zaludnione z dużym zapotrzebowaniem na wszelką działalność usługową. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych podnosi atrakcyjność inwestycji.

Inwestycja:
Lokal mieści się w budynku oddanym do użytkowania w I kwartale 2022 roku. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Mieści się w nim 75 lokali mieszkaniowych.

Lokal:
Lokal ma powierzchnię 34,22 m² i mieści się na parterze. Jest on estetycznie wykończony i umeblowany. Mieszkanie jest funkcjonalne i idealnie nadaje się do najmu lub prowadzenia biura. Do lokalu przypisany jest ogródek o powierzchni 15,64 m². Stanowi nie lada gratkę dla każdego przedsiębiorcy ceniącego sobie komfort oraz bezpieczeństwo inwestycji.


Gęsto zaludniona okolica i usytuowanie lokalu w nowym budynku z licznymi mieszkaniami stanowi o dużej atrakcyjności inwestycji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia prezentacji zachęcam do kontaktu telefonicznego. Serdecznie polecam i zapraszam!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 311 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Magdalena Nowak-Skrzyniarz
Ekspert kredytowy Credipass
Kielce
 Cena:  358 967 PLN
 Powierzchnia:   34.2  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Kamil Detka

Broker nieruchomości