Obiekt na sprzedaż, Bielski, Szczyrk gm, Szczyrk

Numer zlecenia KEGE549
2 500 000 PLN   2 990 000 PLN   1 298 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Do sprzedania atrakcyjny pensjonat w Szczyrku. Pensjonat o wysokim standardzie który stanowi Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy.

W budynku znajduje się 12 pokoi na łączną liczbę 43 miejsc noclegowych. Pokoje 2, 3, 4 osobowe, studio 2+2, apartament. Na parterze znajduje się recepcja, jadalnia z kominkiem i zaplecze kuchenne. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 597,50 m2.
Do pensjonatu przynależy karczma,Budynek Karczmy jest budynkiem wolnostojącym zlokalizowanym obok budynku pensjonatu. Wybudowany metodą tradycyjną i obity z zewnątrz drewnem. Składa się z sali konsumpcyjnej ze stylowym kominkiem, bufetu, zaplecza kuchennego i sanitariatów.Powierzchnia parteru wynosi 103,20m2.Karczma idealna na imprezy regionalne jak również na bale integracyjne dla firm.Przed pensjonatem znajduję się parking dla 10 samochodów osobowych, który w okresie zimowym można powiększyć do 15 miejsc, adaptując część ogrodu.Ośrodek położony jest bezpośrednio na rzeką Żylicą, przy deptaku spacerowym w bliskim sąsiedztwie lasu, co gwarantuje ciszę i spokój oraz kontakt z naturą.

Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo centrum, Centralnego Ośrodka Sportu oraz skoczni narciarskiej.
Zapraszam do prezentacji!!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 373 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Rafał Koziara
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
60 164 PLN