Lokal na sprzedaż, Warszawa, Praga Południe, Kamionek

Numer zlecenia KEMO879
980 000 PLN   1 500 000 PLN   4 682 za m2
Powierzchnia:
209.3 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
4/8
Struktura:
Rama h
Rok budowy:
1974
Stan:
Normalny

Opis

Do sprzedania atrakcyjna powierzchnia biurowa 209,3 m, usytuowana na 4 piętrze 8-piętrowego budynku biurowego, wyposażonego w windy osobowe i towarową.

Do sprzedania atrakcyjna powierzchnia biurowa 209,3 m, usytuowana na 4 piętrze 8-piętrowego budynku biurowego, wyposażonego w windy osobowe i towarową. Lokal składa się z 10 paneli (po ok.19 m.kw. każdy), ułożonych symetrycznie po obu stronach biegnącego środkiem korytarza (MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY POŁOWY LOKALU). Panele można ze sobą dowolnie łączyć (także z korytarzem) lub dzielić ściankami działowymi. Łazienki z toaletami wspólne na piętrze. Można zaadaptować część powierzchni biurowej (piony kanaliz.). Budynek posiada całodobową ochronę. Na parterze recepcja, kiosk i bufet. Przed budynkiem mieści się ogólnodostępny parking na ok. 150 samochodów. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na tyłach budynku. Obok parking strzeżony. Bardzo dobra lokalizacja, szybki dojazd do centrum. W pobliżu ul. Grochowska, Urząd Dzielnicy Praga Południe, Sąd Rejonowy, Dworzec Wschodni.
Cena brutto, nie ma podatku VAT. Oferta jest zaproszeniem do negocjacji. Godna uwagi, polecam gorąco!


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 066 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Gniwek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
25 668 PLN