Obiekt na wynajem, Warszawa, Wawer, Międzylesie

Numer zlecenia KERU777
50 000 PLN
Powierzchnia:
1 390.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

BUDYNEK BIUROWO-MAGAZYNOWY 1390 m2 NA DWÓCH KONDYGNACJACH. DZIAŁKA 1904 m2

2 piętrowy, przestronny budynek biurowy połączony z częścią magazynową. Budynek został wybudowany w 2009 i znajduję się w centrum Wawra. Powierzchnia obiektu to 1390 m2 na działce 1904 m2. Biuro 340 m2. Hale magazynowe 1050 m2.

Biuro położone jest na dwóch kondygnacjach w części frontalnej doświetlone dużymi oknami, wyposażone w pomieszczenia socjalno-sanitarne. Na parterze znajduje się jedno duże pomieszczenie- recepcja oraz sala ekspozycyjna. Na piętrze są dwa pokoje biurowe plus otwarta przestrzeń biurowa.
Część magazynowa znajduje się na parterze i piętrze połączone osobną klatką schodową dobrze doświetloną przez okna.
Na parterze jest dodatkowa przestrzeń garażowa plus dwie bramy wjazdowe.

Teren jest ogrodzony z automatyczną bramą wjazdową. Podjazd jest utwardzony kostką brukową z wyznaczonymi miejscami parkingowymi.

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, zaledwie 1 km do stacji CH Ferio i stacji kolejowej Warszawa Międzylesie, przy lokalnej drodze, w otoczeniu zieleni.


Doskonała inwestycja dla firm handlowych i usługowych.
Biuro i przestrzeń magazynowa do swobodnej aranżacji pod indywidualne potrzeby.
Solidny budynek, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Doskonała lokalizacja- blisko komunikacja miejska, szybki dojazd do s2, 15 min do centrum.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Wawer, Międzylesie
 Cena:  50 000 PLN
 Powierzchnia:   1 390.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Piotr Wypychowicz

Kierownik biura