Lokal na wynajem, Olsztyński, Olsztynek gm, Olsztynek

Numer zlecenia KESE328
20 000 PLN
Powierzchnia:
371.7 m2
Liczba pomieszczeń:
10
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Lokal do wykorzystania jako: biuro, mała hurtownia, sklep, siedziba firmy... W centrum miasta.

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy. Budynek dwukondygnacyjny położony w samym centrum miasta - około 200 m od Ratusza. Otwarta przestrzeń na parterze pozwala na zaprojektowanie układu pomieszczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb najemcy. Piętro to obecnie część biurowa. Nieruchomość nie wymaga większego remontu. Sąsiednia działka należy do tego samego właściciela i służy jako prywatny parking.
Do ceny wynajmu należy doliczyć koszt dostawy mediów (rozliczenie według zużycia z liczników).

Olsztynek znajduje się wśród tych nielicznych miast, w których zachowały się spore fragmenty autentycznych obwarowań miejskich z XV wieku i jest widoczny zarys całych fortyfikacji. Wzniesiono tu również w latach 1350-1366 zamek, którego obecnym użytkownikiem pomieszczeń jest Zespół Szkół.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Olsztyński, Olsztynek gm, Olsztynek
 Cena:  20 000 PLN
 Powierzchnia:   371.7  m2
 Liczba pokoi:  10

Marek Zych

Doradca ds. nieruchomości