Działka na sprzedaż, Wołomiński, Radzymin gm, Łosie

Numer zlecenia KEZE096
580 000 PLN 102 za m2
Powierzchnia:
5 700 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
100/57

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Łosie
Lokalizacja:
Łosie
Powierzchnia:
5 700 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Urokliwa Działka w bezpośredniej bliskości do Zalewu Zegrzyńskiego w miejscowości Łosie.

Działka położona w miejscowości Łosie (miejscowość w bliskiej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego). Działka jest położona w obszarze działek rekreacyjnych i domów jednorodzinnych. Na działce istnieje możliwość zainstalowania mediów (sieć energetyczna). Działka jest w bliskości Zalewu Zegrzyńskiego do którego dojedziemy samochodem w około 10-15 min. Sklepy i gastronomia znajdują się w miejscowości Rynia. W okolicy lokalizacji działki panuje cisza, spokój gdzie obcujemy ze środowiskiem fauny i flory. Do rogatek Warszawy dojedziemy w około 20 min. Z miejscowości Łosie w 8 minut dojedziemy do trasy szybkiego ruchu S8 (Warszawa-Białystok). Działka ma przeznaczenie rekreacyjne i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego gminy Radzymin istnieje możliwość domu całorocznego. Komunikacja gminy Radzymin linia R4 łączy z niedalekim Radzyminem.

Działka położona jest w spokojnej i atrakcyjnej przyrodniczo okolicy lasów wokół Zalewu Zegrzyńskiego. Bytowanie na działce to kontakt z przyrodą (fauna i flora). Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego to możliwość szybkiego dojazdu i korzystania z uroków sportów wodnych (żeglarstwo, wędkarstwo).

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 693 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Wołomiński, Radzymin gm, Łosie
 Cena:  580 000 PLN
 Powierzchnia:   5 700  m2

Robert Wojtczak

Doradca ds. nieruchomości