Obiekt na sprzedaż, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia KIKE906
3 589 000 PLN   3 900 000 PLN   4 352 za m2
Powierzchnia:
824.7 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Obiekt sportowy

Opis

Kręgle,bilard,drin kbar,restauracja,solarium-Na sprzedaż lokal dobrze prosperujący w Działdowie

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż obiekt,który znajduje się w Działdowie przy bardzo ruchliwej drodze.Budynek o powierzchni 824mkw. ,grunty na której posadowiony jest obiekt wynoszą1969mkw.
Budynek oddany do użytku w 2011r.Obiekt to unikalne miejsce w skali całego powiatu. Przestrzeń łącząca w sobie restaurację,drink bar,kręgielnię,solarium oraz bilard.Doskonała lokalizacja sprawia,że łatwo dojechać do tego obiektu.To miejsce gdzie liczy się przede wszystkim świetna zabawa,miłe spędzanie wolnego czasu w gronie znajomych,przyjaciół,rodziny czy współpracowników.Najwyższy poziom usług,rewelacyjna obsługa oraz smaczne posiłki. Nowoczesna kręgielnia -4 tory najwyższej klasy torów do kręgli,stół bilardowy-2 szt.przy których odnajdzie się zarówno profesjonalista ,jak i amator.
Solarium w Opalu Fitness lampy ustawione są w ergonomiczny kształt, a ich liczba tak dobrana, aby uzyskać niskie koszty eksploatacji.Parking wyłożony kostką brukową.Pięknie zadbany obiekt w środku jak i na zewnątrz.

Serdecznie polecam i zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia i kupna umeblowanego lokalu tak wspaniałego i chyba jednego z niewielu obiektów rekreacyji w naszym pięknym mieście.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
14 891 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
85 293 PLN