Działka na sprzedaż, Rawski, Biała Rawska gm, Wólka Lesiewska

Numer zlecenia KIME120
70 000 PLN 88 za m2
Powierzchnia:
800 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
30x27

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Wólka Lesiewska
Lokalizacja:
Wólka Lesiewska
Powierzchnia:
800 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka z dogodnym dojazdem trasą szybkiego ruchu. idealna lokalizacja na wypoczynek za miastem

Atrakcyjna działka budowlana w kompleksie leśnym, pod zabudowę całoroczną. Działka znajduje się w odległości 50 min od Warszawy blisko (około 4 km) zjazdu z trasy S-8 (szosa katowicka). Położenie działki blisko rzeczki Białki, wśród innych zalesionych działek zabudowanych domami rekreacyjnymi i całorocznymi.
Dojazd do działki drogą utwardzoną. W drodze dojazdowej woda, kanalizacja, prąd i światłowód. Działka ma kształt prostokąta. Nie jest ogrodzona. Na działce znajduje się młody las mieszany. W bezpośredniej spokojnej okolicy lasy, rzeczka. Po sąsiedzku znajdują się inne posesje, niektóre są zamieszkiwane przez cały rok. Działka we własności z księgą wieczystą. Oferta idealna dla osób szukających miejsca pod budowę domu będącego miejscem odpoczynku weekendowego lub pobytu długoterminowego.


Szukasz idealnego miejsca by odpocząć po ciężkim tygodniu ? Ta działka jest właśnie dla Ciebie. Szybki dojazd, wspaniała okolica, w odległości około 2 km centrum konferencyjne Ossa. Zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
274 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
2 991 PLN
Rawski, Biała Rawska gm, Wólka Lesiewska
 Cena:  70 000 PLN
 Powierzchnia:   800  m2

Małgorzata Witkowska

Kierownik biura