Obiekt na sprzedaż

Numer zlecenia KIMU812
440 000 PLN   500 000 PLN   853 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Kamienica przy asfaltowej ulicy z chodnikiem i z niezagospodarowaną działką. Ta nieruchomość to dobra inwestycja, z potencjałem.

Budynek mieszkalny z 1939 roku wykonany w konstrukcji murowanej, dwukondygnacyjny z poddaszem, niepodpiwniczony, stropy drewniane. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodno- kanalizacyjną, ogrzewanie piecowe, kanały spalinowe, kanały wentylacyjne. Kubatura budynku 1720 mkw, powierzchnia zabudowy mkw. Nieruchomość utrzymana w należytym stanie technicznym i sanitarnym, prawidłowo prowadzona dokumentacja techniczna. W lokalach mieszkalnych najemcy regularnie opłacający opłaty. Przychód z najmu ok. 10 tysięcy PLN rocznie już po odliczeniu kosztów zarządzania nieruchomością. Nieruchomość z potencjałem. Działka 802 mkw stwarza możliwości. Dobre skomunikowanie z centrum, blisko szpital im. Kopernika.

Dzielnica z dobrym klimatem lat międzywojnia. Obok osiedla w latach międzywojennych wybudowanego dla pracowników łódzkiego ZUS-u.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 826 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
12 211 PLN