Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Południe, Gocławek

Numer zlecenia KINU819
3 800 PLN   4 200 PLN  
Powierzchnia:
94.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1982

Opis

Lokal na Pradze Południe w okolicy z dużym natężeniem ruchu w sąsiedztwie bloków mieszkalnych.

Do wynajmu parterowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ( na dwóch poziomach) około 94 mkw w tym ; 47 mkw na parterze i 47 mkw na poziomie minus jeden doświetlony światłem dziennym ( są 3 małe okna). Lokal z dużą witryną wystawienniczą od strony ulicy. W lokalu wszystkie media (siła) , ponad 40 mkw pomieszczenie główne, pomieszczenie socjalne, WC. pomieszczenie zaadoptowane na chłodnie, Do lokalu oprócz wejścia głównego są dodatkowe dwa niezależne wejścia od strony zaplecza.
Lokal do własnej aranżacji z przeznaczeniem na dowolną działalność handlowo-usługową (handel detaliczny różnej branży, cukiernia,gastronomia, różnorodne usługi).
Do lokalu przynależy 1 miejsce parkingowe naziemne.
Miesięczna kwota czynszu brutto z tytułu najmu lokalu wraz z miejscem parkingowym wynosi 4200 zł.

Bardzo dobra lokalizacja

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Praga Południe, Gocławek
 Cena:  3 800 PLN
 Powierzchnia:   94.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Halina Miś

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?