Obiekt na wynajem, Gdańsk pow, Gdańsk gm, Gdańsk

Numer zlecenia KIRO403
19 999 PLN
Powierzchnia:
540.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Budynek znajduje się na Oruni , w bezpośrednim sąsiedztwie Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Budynek biurowy dwukondygnacyjny o powierzchni 330 m2 (parter 155 m2 powierzchni biurowo-socjalnej , piętro175 m2 powierzchni biurowej wraz z pomieszczeniem magazynowym (55 m2) i halą magazynowo-warsztatową (170 m2).
Na parterze znajdują się szatnie pracownicze , łazienka dla strefy biurowej i 3 pomieszczenia biurowe, całość połączona korytarzem z bezpośrednim przejściem na halę.
Na piętrze budynku znajdują się 3 oddzielne biura oraz otwarta powierzchnia biurowa (możliwość ustawienia 6 stanowisk biurowych), łazienka, aneks kuchenny oraz sala konferencyjna z rzutnikiem i ekranem - idealna jako sala wykładowa dla grup do 15 osób.
Wszystkie pomieszczenia na poziomie parteru są wyremontowane, piętro zostało dobudowane w roku 2016.
Na hali jest możliwość prowadzenia małej produkcji, warsztatu albo magazynu.
Powierzchnia działki - 1630 m2, na terenie wyznaczonych jest 10 miejsc parkingowych.
Wjazd na posesję realizowany jest poprzez 2 bramy wjazdowe (główna brama automatyczna).Budynek wyposażony jest w windę osobowo-towarową i jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz instalację alarmową ze zdalnym monitoringiem a na terenie znajduje się budynek dla ochrony. Piętro wyposażone jest w klimatyzację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Gdańsk pow, Gdańsk gm, Gdańsk
 Cena:  19 999 PLN
 Powierzchnia:   540.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Monika Trochanowicz

Doradca ds. nieruchomości