Obiekt na sprzedaż, Starogardzki, Czarna Woda gm, Czarna Woda

Numer zlecenia KIRO800
630 000 PLN 1 505 za m2
Powierzchnia:
418.7 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Budynek mieszkalny

Opis

Atrakcyjna nieruchomość rodzinna w Czarnej Wodzie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej w stanie deweloperskim. Działka gruntu to 2500 mkw w malowniczej miejscowości Czarna Woda. Na działce postawiony został budynek o powierzchni 418,7 mkw. Nieruchomość ma nowy dach z blachodachówki, orynnowanie, z tyłu budynku zostały wymienione okna na plastikowe. Właściciel posiada cały opis i plany techniczne budynku, w którym miały powstać trzy odrębne mieszkania, sala rekraacyjna lub bankietowa oraz salon kominkowy. Cała działka trwale ogrodzona siatką z bramą wjazdową. Grund zagospodarowany w liczne krzewy ozdobne oraz świerki, modrzewie, cisy oraz sosny. Budynek w swej konstrukcji i elementach konstrukcyjnych w bardzo dobrym stanie technicznym. Środek nieruchomości do całkowitego wykończenia i własnych pomysłów aranżacyjnych. Miejscowość turystyczna, w pobliżu nieruchomości przepływa rzeka Wda. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej.

Zapraszam do zakupu i na prezentacje !

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 614 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Sebastian Wiśniewski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
16 946 PLN
Starogardzki, Czarna Woda gm, Czarna Woda
 Cena:  630 000 PLN
 Powierzchnia:   418.7  m2
 Liczba pokoi:  1

Sylwia Styka

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4.5 ?