Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Praga Południe, Gocławek

Numer zlecenia KISI269
6 900 000 PLN 5 408 za m2
Powierzchnia:
1 276.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Podpiwniczony dwupoziomowy obiekt biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 1276 m²

Obiekt znajduje się przy ulicy Grochowskiej jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja do prowadzenia własnego biznesu. Budynek przeszedł generalny remont, Magazyn znajdujący się w piwnicy o powierzchni prawie 420m².Dużym plusem jest winda towarowa ułatwiająca transport towaru z powierzchni magazynowej. Powierzchnia parteru 430m², posiada sale konferencyjną 60m², pomieszczenia socjalne, toalety w tym dwie dla osób niepełnosprawnych. Pięć innych pomieszczeń zostaje do zagospodarowania wedle potrzeb. Na pierwszym piętrze 236m² wydzielonych jest osiem pomieszczeń plus toalety.
Drugie piętro 193m² , mamy obecnie trzy duże pomieszczenia i toaletę.Dodatkowym atutem jest własny parking. Cała nieruchomość jest ogrodzona i monitorowana.


Obecnie wynajmujący podpisał umowę na 5 lat.
Roczna stopa zwrotu wynosi ponad 6%

Zapraszam na prezentację


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
28 629 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
158 927 PLN
Warszawa, Praga Południe, Gocławek
 Cena:  6 900 000 PLN
 Powierzchnia:   1 276.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Robert Dystrych

Kierownik biura